Promise Hair Mist 100 ml

Grupa olfaktoryczna: ambrowa
Kod produktu: FM264
822,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Mgiełka do włosów to lekko perfumowana formuła, która owiewa włosy delikatny i nieodpartym aromatem świeżości. To więcej niż alternatywna metoda perfumowania ciała. Mgiełka wykorzystuje naturalną zdolność włosów do emanowania zapachem. Ciepło skóry głowy i właściwa włosom zdolność utrzymywania zapachu sprawiają, że przy każdym ruchu uwalnia się nowa fala aromatu.

Esencja róży bułgarskiej i absolute róży tureckiej. Ten duet zyskał lekkość dzięki nutom jabłka, pieprzu różowego i goździka, oraz zmysłowość dzięki bazie z paczuli, labdanum i dużej dawki ambroksanu. Ten akord jest niewidoczny, lecz niezniszczalny, jak obietnica.

Nuty Zapachowe
róża bułgarska, róża turecka - absolut, jabłko, goździki, różowy pieprz, paczula, czystek labdanum, ambroksan

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

#Galilu