Rose America woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: UNAB-roseamerica
505,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

W „Małym Księciu” Saint-Exupéry pisze: „Idź jeszcze raz zobaczyć róże. Zrozumiesz wtedy, że twoja róża jest jedyna na świecie.”

Wśród wydm Montauk i zawieruch czasu, smagana bryzą oceaniczną, kwitnie Rosa Rugosa, wyjątkowa, niezwykle wytrzymała odmiana róży. Jej zapach jest z natury słony, morski i pieprzowy.

Zamknijmy na chwilę oczy. Wyobraźmy sobie dom z widokiem na ocean. Jest lato. Klucz przekręca się w zamku i wpadamy w ciszę i ciemność. Wystarczy jednak podnieść rolety, aby wpuścić do środka oślepiające słońce. Sypialnie na górze wypełniają się życiem. Okna otwierają się i nagle pojawia się zaskakujący zapach. Aromat róży, wymieszany z czystością świeżo wypranej pościeli. Tak zaczyna się długi miesiąc wakacji letnich. Tak powstają wspomnienia.

Właśnie tę różę, wytrwałą, stanowiącą nieodłączony element tutejszego surowego krajobrazu, udało nam się oswoić.

W ciągu nocy gwieździste niebo przemieni się w bukiet pięćdziesięciu róż.... Tak powstaje zapach Rose America. Sen zmienia się w perfumy dla kobiet.

Nuty Zapachowe
Głowa

malina, sól morska (absolut)

Serce

rosa rugosa, goździk

Baza

heliotrop, ambrette

O marce Une Nuit Nomade

 

 

Twórcy marki zapraszają do olfaktorycznej włóczęgi, wychodząc z założenia, że podróże śladem zapachów są jak poznawanie nowych  światów, a zmiana perfum jest jak zmiana krajobrazu — budzi nas ciekawość i chęć przybrania nowej postaci. Romantycznej albo awanturniczej, uporządkowanej albo chaotycznej. Może kwiatowej, piżmowej, ambrowej, cytrusowej lub drzewnej. Jakiej tylko chcecie — na tej mapie nie ma granic.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Eksperci o Rose America

Tak naprawdę Rose America nie sprawia wrażenia perfum różanych, dopóki pozostaną na mojej skórze przez godzinę lub dwie. Dopiero wtedy pojawia się delikatna nuta wody różanej i stopniowo przejmuje kontrolę nad goździkiem. Różane nuty utrzymują się na skórze całkiem długo, wzmocnione przez heliotrop i odrobinę jagód.

Jessica Murphy, NST Perfume

#Galilu