Zapłać później z lub podziel płatność z
Bogaty, kwiatowy zapach róży, owiany śmiałym połączeniem nut oud, cynamonu i goździka. Kojące drzewo cedrowe o znanych właściwościach relaksujących podkreślono przezroczystym piżmem i ciepłym, gładkim drzewem sandałowym. Ta złożona kompozycja ujawnia też subtelne akordy orientalne, które dodają głębi tej świecy zapachowej.
Duża zawartość czystych olejków zapachowych sprawia, że świeczki zapachowe tworzą wyrazistą, przyjemną atmosferę w domu. Każda świeczka jest odlewana ręcznie z mieszanki wosków, aby zapewnić równomierne spalanie.
Średni minimalny czas spalania: 35 godzin.
- Nuty głowy: malina, cynamon, goździk, cytryna
- Nuty serca: róża, kwiat pomarańczy, jaśmin
- Nuty bazy: oud, drzewo cedrowe, piżmo, drzewo sandałowe, paczuli, wanilia, ambra
Nuty Zapachowe
Głowa
malina, cynamon, goździki, cytryna
Serce
róża, kwiat pomarańczy, jaśmin
Baza
oud, drzewo cedrowe, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, wanilia, ambra
O marce Floris
Najstarszy brytyjski dom perfumeryjny, działający nieprzerwanie od 1730 r. Wtedy to Juan Famenias Floris wraz z żoną Elizabeth zaczęli sprzedawać artykuły perfumeryjne w eleganckiej dzielnicy Londynu – St. James. Tam też, przy Jermyn Street 89 otworzyli pierwszy butik (perfumeria Floris London wciąż przyjmuje tam swoich klientów). W 1989 r. rodzina otworzyła fabrykę w Devon. W uroczystościach brała udział sama księżna Diana. Jednym z ponadczasowych hitów marki jest zapach No.89 – ukochany przez pisarza Iana Fleminga, autora historii o Jamesie Bondzie. Używał go także Daniel Craig wcielając się w rolę agenta 007. Floris to szlachetne, eleganckie perfumy, ale także pielęgnacja, tradycyjne mydła, świece i zapachy do domu. Wszystko w najlepszym gatunku, dopracowane w każdym szczególe i pięknie podane. Dla miłośników londyńskiego stylu.