Sense Abstrait EDP 100ml

Grupa olfaktoryczna: kwiatowo-ambrowa
Kod produktu: EV028
730,00 zł 438,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 730,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

 Sztuka abstrakcyjna odwołuje się do emocji poprzez kształty i kolory, których połączenia nie mają odtwarzać, ani nawet sugerować rzeczywistości.

Tworząc zapach SENS ABSTRAIT kierowaliśmy się tymi samymi zasadami: wywołać emocje poprzez przenikanie się składników, wzajemnie ze sobą oddziałujących. Owoce cytrusowe korespondują z nutami zielonymi, a nuty kwiatowe łączą się z suchymi, ambrowymi nutami drewna. Wieloraki, niefiguratywny zakres aromatów, który rozbudza duchowość.

 

Uwaga: Zewnętrzne opakowanie może posiadać wady typu wgniecenia lub zarysowania, nie mają one jednak wpływu na działanie produktu.

Składniki

Owoce cytrusowe, nuty zielone

Nuty kwiatowe

Nuty drzewne i ambrowe

Nuty Zapachowe
Głowa

cytrusy, zielone nuty

Serce

kwiatowe nuty

Baza

nuty drzewne i ambrowe

O marce Evody

Twórczynie: Regine Droin i Cerrine Vasseur. Matka i córka. Obie ogarnięte perfumiarską obsesją. Ich pierwsza, prestiżowa perfumeria została otwarta w 2006 r., w samym sercu paryskiej dzielnicy Saint-Germain-des-Prẻs. Nazwa Evody nie została wybrana przypadkowo, ponieważ miała przekazywać ideę evodia, „drzewa stu tysięcy kwiatów”, wywołującego sto tysięcy zapachów, które dopiero się pojawią. Wszystkie kompozycje Evody, bez względu na skład, są niesamowicie intensywne, ciepłe i otulające. Czasami nawet odurzające. 

 

Twórczynie marki Evody lubią cytować Beaudelaire’a: „Piękne perfumy mają zapach, który mówi do ciebie. Nie możesz pozostać obojętnym.”

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu