Sundazed woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: cytrusowa
Kod produktu: BYR-sundazed
795,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Angielski przymiotnik SUNDAZED oznacza uwiedziony, oszołomiony przez słońce, wprowadzony w stan letniej błogości... Ten zapach pozwala przenieść się do świata bez czasu, w którym panuje kult słońca i wolności. Wprowadzić się w mityczny stan, w którym duch odłącza się od ciała i śni sen nocy letniej. Uzależniający stan pełnego odlotu, do którego dążą łowcy słońca na całym świecie.

Poprzez śmiałe nuty głowy, mandarynkę i cytrynę kalifornijską, oraz serca, neroli i jaśmin arabski, zapach SUNDAZED zaprasza w psychodeliczną podróż ku wolnej miłości. Kaskada białego piżma i wata cukrowa osładzają nuty cytrusowe uderzeniem endorfin. Nostalgia przeplata się z eskapizmem – ten zapach jest ciepło niekończącego się lata.

Projekt graficzny, który towarzyszy zapachowi SUNDAZED, powstał przy współpracy fotografa Craiga McDeana z dyrekcją artystyczną M/M Paris i przedstawia córkę fotografa, Avę Hawk McDean, tańczącą u wybrzeży nieznanego morza.Wysycony dyptych łączy logo SUNDAZED, korzystające z typografii BYREDO z efektem powtarzającego się gradientu, odzwierciedlającego psychodeliczną atmosferę lata.

Nuty Zapachowe
Głowa

cytryna, mandarynka

Serce

neroli, jaśmin sambac

Baza

wata cukrowa, piżmo

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Sundazed

Pory roku odczuwamy poprzez zmysły. Na przykład lato to uczucie słońca grzejącego skórę i piasku pod stopami, to kolor świeżej zieleni w ogrodzie, ćwierkanie ptaków — wiesz, o czym mówię, prawda? Najcieplejsza pora roku również ma swoje charakterystyczne zapachy, a Sundazed BYREDO łączy je w tych luksusowych perfumach, idealnych na dni spędzane na słońcu. Możesz już przestać szukać zapachu, który cię zdefiniuje w tym sezonie.

Zoe Ward, The Zeo Report

#Galilu