Tree House świeca zapachowa

Kod produktu: BYR - Tree House świeca zapachowa
189,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Jako dziecko Takashi Kobayashi marzył o domku na drzewie. Został więc cieślą i architektem-samoukiem, i zajmuje się budowaniem domów na drzewach w lasach Japonii. Tworzy konstrukcje, które wpasowują się w środowisko naturalne i kierują w stronę nieba. Świeczka Tree House roztacza wokół siebie urok tych efemerycznych perełek architektury i zapach cedru, bambusa, drzewa sandałowego, drzewa gwajakowca i siana. Na tym tle połyskują nuty korzenne oraz zapach mirry i labdanum. Im więcej zapachu uwalnia świeczka, tym wyżej wydaje się nas unosić...

Każda świeczka Byredo ma unikalny zapach, stworzony dla domu. Świeczki są wytwarzane ręcznie we Francji z użyciem knotów bawełnianych, a flakony powstają z dmuchanego szkła.

Nuty Zapachowe
Głowa

woda różana, pączki róży

Serce

imbir, kadzidło

Baza

drzewo cedrowe, czystek labdanum

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu