Edycja Limitowana

Unnamed woda perfumowana 100 ml 2023

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa, drzewna
Kod produktu: BYR162
1 056,00 zł
Dodaj do ulubionych
Chwilowo niedostępne Powiadom mnie o dostępności
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Bez nazwy. Bez specyfikacji. Po prostu pusta etykieta, na której możesz napisać własną historię. Pusta karta, na której możesz dać upust swoim emocjom. Dołączone litery w czcionce Byredo oferują nieskończone możliwości nadania temu zapachowi idealnej nazwy. Inicjały, imię, ukochane miejsce, szczęśliwa liczba, wyjątkowa data, pora dnia lub nocy, symbol. Niezliczone poetyckie sposoby na wzmocnienie węchowej prezencji i wyrażenie swojej kreatywności.

Tworząc ten zapach po raz pierwszy od bardzo dawna dałem sobie czas do namysłu – analizowałem nie tylko nasze dokonania, ale również sposób, w jaki ludzie zachowują się i porozumiewają w otoczeniu przedmiotów, które tworzymy. Pomimo tego, że to my kreujemy narrację, to właśnie sposób w jaki ludzie interpretują nasze zapachy oraz ich historie był dla nas zawsze najważniejszy.

Wydaje mi się więc, że głównym wątkiem projektu Unnamed Perfume była właśnie subiektywna natura perfum. Danie ludziom możliwości zakomunikowania, czym jest dla nich zapach. Testowałem różne techniki, którymi można tworzyć własne etykiety i doszedłem do wniosku, że jest to pomysł możliwy do zrealizowania. Nie muszą być one idealne - chodzi o to, aby opatrzyć flakon refleksją.

–Ben Gorham

Nuty Zapachowe
Głowa

gin, różowy pieprz

Serce

irys, fiołek

Baza

mech drzewny, balsam jodłowy

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu