pl en
Koszyk0

Marki

od
do

Zmiana jest naturalną częścią życia – nic nie trwa w miejscu, cały świat jest w ciągłym ruchu. Nasza dieta zmienia się  w zależności od pory roku, podobnie nasza skóra. Dlatego aby zachowała harmonię, potrzebuje odmiennej pielęgnacji w różnych porach roku. Zmienna aura, nieodpowiednia dieta, styl życia - wszystkie te czynniki mogą potencjalnie wpłynąć na zachwianie równowagi Twojej skóry. Elemental Herbology pomaga przywrócić tę równowagę.

Portfolio marki podzielone jest na dwie linie sezonowe:

Summer Daily Essentials i Winter Daily Essentials oraz linię Essential Skin Therapy, stanowiącą podstawę całorocznej pielęgnacji. Łącząc zaawansowaną technologię kosmetyczną z aktywnymi substancjami roślinnymi, morskimi i minerałami, Elemental Herbology proponuje naturalnie aktywne i skuteczne w działaniu produkty do pielęgnacji twarzy i ciała.

 

Alina: Na pierwszy rzut oka produkty Elemental Herbology wyglądają niepozornie, ale to jedna z moich ulubionych marek. Ostatnią zimę przeżyłam, pokrywając się warstwami kremu Wind&Cold Therapy, a od peelingu do ciała jestem już mocno uzależniona.