pl en
Koszyk0

Marki

od
do

Istotą misji firmy MURRĒ jest skuteczność i jakość produktów, która wynika z wykorzystywania osiągnięć nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie nauki. Marka tworzy najwyższej jakości, zrównoważone i czyste formuły, przynoszące konkretne rezultaty poprzez uaktywnienie i wykorzystanie mocy natury. Produkty MURRĒ odżywiają i regenerują skórę, zapewniając jej promienny, odmłodzony wygląd i młodzieńczy blask.

MURRĒ bazuje na składnikach, które są zawsze wysoce skuteczne, certyfikowane lub organiczne i pochodzą od wiarygodnych i odpowiedzialnych dostawców. W przypadku wszystkich składników, nawet tych certyfikowanych, marka poddaje analizie każdy z nich indywidualnie, tak aby w procesie wzajemnej interakcji w recepturze zapewnić ich efektywność i skuteczność.

Naturalne olejki eteryczne, spełniające funkcję zapachu, stosowane są selektywnie – nie wszystkie produkty zawierają je w swoim składzie. Nawarstwianie zapachu nie jest konieczne w całym procesie pielęgnacji skóry. Marka docenia jednakże olejki eteryczne za ich właściwości aromaterapeutyczne i dlatego też włącza je do receptur tam, gdzie uważa, że stanowią wartość dodaną.