pl en
Koszyk0

Marki

od
do
Oto sztuka podróżowania. Przemieszczanie się z miejsca na miejsce, wyprawa w nieznane oraz celebrowanie różnic jako źródła bogactwa.

Jako nomad zmysłów wyruszasz w rejs do nowego świata i pozbywasz się starych nawyków. Dlaczego w pewnym momencie zdajemy sobie sprawę z tego, że zawsze nosimy te same perfumy? Ponieważ nasz ulubiony zapach jest jak miejsce urodzenia - często trudno jest wyrzec się czegoś tak znajomego.

A jednak każdego dnia bez wahania zanurzamy się w szafach przetrząsając ubrania w poszukiwaniu odpowiedniego stroju. Ich wnętrza są tak różnorodne jak nasze nastroje i uczucia. Ołówkowa sukienka na ważne spotkanie, wysokie obcasy na romantyczną randkę, dżinsy i kaszmirowy sweter na leniwą niedzielę...

Miej odwagę do każdej chwili swojego życia dopasować inny zapach, a granice twej olfaktorycznej mapy przestaną istnieć. Pachnij kwiatami, orientem lub lasem. Bądź poszukiwaczką przygód lub romantyczką. Baw się niewidzialnym. Zmieniaj zapachy tak samo jak zmieniasz otoczenie.  

"Une Nuit à (A Night in)... stworzyliśmy po to, aby w elegancki sposób rozbudzić twą żądzę podróżowania - twego wewnętrznego i zewnętrznego nomada. Naszą pierwszą destynacją jest Bali.

Przenosimy cię do cudownej Indonezji, gdzie zachód słońca wydobywa przemożny zapach jaśminu i ylang-ylang, a pierwsze poranne promienie głoszą moc jawajskiej wetywerii, oraz ujawniają delikatną harmonię plumerii i ryżu, dekorujących kosze ofiarne.

Ta pamiątkowa księga przepełniona jest aromatycznymi wątkami, które dały początek kolekcji czterech zapachów: Fleur des Fleurs, Suma Oriental, Mr. Vetiver oraz Murmure des Dieux. Nasza nienasycona żądza podróżowania zabierze cię wkrótce na inny kontynent, na którym, nocną porą, przewracać będziesz kolejną stronę tej księgi. Nowe zapachy wywołają inne doznania.

 

Odkrywanie nowego aromatycznego świata nie ma dla nas końca."