pl en
Koszyk0

Marki

od
do

Virtue to marka, która tak naprawdę miała… nie powstać. „Świat nie potrzebuje kolejnej marki tworzącej produkty do pielęgnacji włosów” — zaczepnie opowiadają jej twórcy. Zresztą, mimo naszego zamiłowania do kosmetyków, trudno się nie zgodzić. Zmiana nadeszła wraz z pewnym odkryciem: „Po dziesiątkach lat doświadczeń w przemyśle kosmetycznym byliśmy pewni, że już nic nas nie zaskoczy. Potem odkryliśmy Alpha Keratin 60ku™ — białko o tak silnym działaniu regenerującym, że po prostu musieliśmy podzielić się nim ze światem”.

Co ciekawe, ten innowacyjny składnik pierwotnie miał wspomagać wzrost tkanek i regenerację oparzeń i urazów odniesionych podczas walki — dr Luke Burnett, emerytowany pułkownik armii USA, a teraz także członek zespołu Virtue, jest kierownikiem laboratorium medycyny regeneracyjnej w Winston-Salem i to on wdrożył Alpha Keratin 60ku™ na rynek kosmetyczny.

Ale Virtue to też ludzie. Ludzie, którzy wierzą w naukę, badania kliniczne i przyszłość, na równi z odpowiedzialnością środowiskową i społeczną. Obiecali sobie, że na rynek będą wypuszczali tylko takie produkty, które naprawdę działają tak, jak są przedstawiane. To zespół wierny konkretnym przekonaniom i ideom, zabierający głos wtedy, kiedy trzeba. I słowa dotrzymali. Jest się czym zachwycać!

Pokaż więcej