Pełen wymiar za mniej

Kup Discovery Set Les Bains Guerbois i poznaj wszystkie zapachy z kolekcji Une Date, Une Histoire. Jeśli zdecydujesz się na któryś w wersji pełnowymiarowej, otrzymasz jednorazową zniżkę w wysokości 169 zł – równowartość Discovery Setu. Co ważne, możesz to zrobić w dowolnym sklepie, niekoniecznie w tym, w którym został kupiony zestaw. 

 

Oferta obowiązuje online i stacjonarnie do 31 sierpnia 2024; dotyczy zakupu pojemności 100 ml, nie dotyczy zakupu pojemności 30 ml. Aby skorzystać ze zniżki, potrzebujesz indywidualnego kodu – nie wyrzucaj bonu, który otrzymasz przy zakupie Discovery Setu (kupując online, otrzymasz bon elektroniczny). Chcąc zrealizować bon online, skontaktuj się z nami: [email protected]

 

 

Witajcie w fascynującym świecie Les Bains Guerbois – marki perfum, która opowiada historie tysiąca (i jednej) nocy. Nocy spędzonych nie byle gdzie, bo przy 7 Rue du Bourg l'Abbé, w miejscu istniejącym na mapie Paryża od 1885 roku, najpierw funkcjonującym jako eleganckie łaźnie, z których korzystali Monet, Renoir, Zola czy Proust; później legendarny klub nocny, w którym regularnie bawili się David Bowie, Prince, Grace Jones czy Vanessa Paradis, a w którym formacja Joy Division zagrała jedyny koncert we Francji; aż w końcu jako pięciogwiazdkowy hotel butikowy. Gotowy materiał na film. Albo, lepiej, na zapachy. 
 
Zapachy Les Bains Guerbois są eklektyczne, olśniewające, marzycielskie, magnetyczne. Pełne niecodziennego życia, którego chyba każdy z nas chciałby choć raz skosztować. Tworzą je najwybitniejsi i najwybitniejsze: Dominique Ropion, Fanny Bal, Jérôme Epinette, Bertrand Duchaufour. (Wyobrażamy sobie, że mają przy tym sporo frajdy). 
 
Kolekcja dzieli się na dwie linie: Une date, une historie, nawiązującą do konkretnych wydarzeń umiejscowionych w czasie (stąd rok w nazwie), i Formes et Matières, będącą hołdem dla form, wzorów i faktur, z którymi obcuje się przy 7 Rue du Bourg l'Abbé. 

 

Na naszej półce