pl en
Cart0

Manasi 7

bronzelighter 13 g

Product code: MAN-bronzelighter

Wykonany z organicznych, certyfikowanych składników pozyskanych z dziko rosnących roślin. Bronzer o kremowej, nietłustej konsystencji w kolorze różowego złota. Dostosowuje się do każdego odcienia skóry, dając mnóstwo możliwości. W przypadku jaśniejszej cery zyskujesz efekt delikatnej opalenizny. W przypadku śniadej kosmetyk może pełnić funkcję rozświetlacza. Bronzelighter dostosowuje się do światła, w jakim akurat przebywasz. Zawiera maleńkie perełki, które odbijają światło i stapiają się ze skórą, sprawiając, że wygląda promiennie.

Ingredients

Okres trwałości przed otwarciem: 24 miesiące.
Okres trwałości po otwarciu: 6 miesięcy.
Przechowywanie: Unikać bezpośredniego działania światła słonecznego lub przechowywania w pobliżu źródeł ciepła. Po użyciu produktu szczelnie zamknij opakowanie.
Składniki aktywne: olej ze słodkich migdałów (z dziko rosnących drzew), wosk pszczeli, olej z pestek moreli, estry etylowe masła shea i olej kokosowy.

How to use

Rozgrzej kosmetyk w palcach, nałóż oszczędnie i rozetrzyj. Bronzelighter służy nie tylko jako bronzer czy rozświetlacz, możesz także wymieszać go z ulubionym podkładem lub kremem nawilżającym, by dodać skórze subtelnego blasku. Idealnie łączy się ze wszystkimi odcieniami Strobelightera. Preferowana technika aplikacji – za pomocą palców lub pędzla do podkładu.
Choose Color
from

* Required Fields

Qty-+