pl en
Cart0

Manasi 7

strobelighter 13 g

Product code: MAN-strobelighter

Kremowy rozświetlacz stworzony z certyfikowanych organicznych olejów i wosków, które pozyskano z dziko rosnących roślin. Dzięki lekkiej konsystencji kosmetyk zapewnia aksamitnie gładkie wykończenie makijażu. Zawiera bardzo drobne odbijające światło perełki, które stapiają się ze skórą, nadając jej naturalny, promienny wygląd. Strobelighter z łatwością połączysz z Bronzelighterem, rozświetlaczem w kolorze różowego złota. Można go również zmieszać z preparatem Skin enhancer, aby stworzyć pełną blasku bazę makijażu.

 

Ingredients

 

Składniki aktywne: certyfikowany organiczny  olej ze słodkich migdałów (z dziko rosnących drzew), wosk pszczeli, olej z pestek moreli, masło shea i olej kokosowy.
Okres trwałości przed otwarciem: 24 miesiące.
Okres trwałości po otwarciu: 6 miesięcy.
Przechowywanie: Unikać bezpośredniego działania światła słonecznego lub w przechowywania w pobliżu źródeł ciepła. Gdy skończysz używać produktu, szczelnie zamknij opakowanie.

 How to use

Strobelighter służy nie tylko do akcentowania wybranych części twarzy. Możesz go także połączyć z ulubionym podkładem, korektorem lub kremem nawilżającym, aby zyskać efekt rozświetlenia skóry. Świetnie dopasowuje się do tonacji cery. Nałóż go za pomocą palców na kości policzkowe, grzbiet nosa lub inne wybrane części twarzy i dobrze rozprowadź na skórze (wcześniej ogrzej kosmetyk w palcach). Aby uzyskać dodatkowy blask lub efekt wilgotnej skóry, zmieszaj Strobelighter z All over shine i nałóż na wybrane części twarzy. Wystarczy nałożyć niewielką ilość Strobelightera na dłoń, dodać niewielką ilość All over shine i wymieszać opuszkiem palca.

Preferowana technika aplikacji – palce lub pędzel do podkładu.

Choose Color
from

* Required Fields

Qty-+