pl en
Cart0

Dr. Sturm

super anti-aging face cream dr sturm 50 ml

Product code: DRS063

Wykorzystujący najnowsze odkrycia naukowe SUPER ANTI-AGING FACE CREAM to optymalny krem typu 360 stopni, który nawilża i działa przeciwstarzeniowo. Efekty odmładzające, jakie daje, są zarówno natychmiastowe, jak też długofalowe. Dr Sturm stworzyła SUPER ANTI-AGING FACE CREAM w oparciu o unikalną biomimetyczną formułę, która naśladuje naturalną barierę skóry i wzmacnia jej właściwości, jednocześnie wprowadzając silne składniki przeciwdziałające fizjologicznemu mechanizmowi starzenia się skóry. Specjalna molekuła anti-ageing chroni skórę, wyciąg z rdestu przywraca jej naturalny blask, a portulaka pomaga zapobiegać uszkodzeniom powodowanym przez wolne rodniki. Biopolimery planktonu sprawiają, że skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna, a wysokie stężenie mało- i wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego zapewnia głębokie nawilżenie, jednocześnie zmniejszając widoczność drobnych linii i zmarszczek. Bogata w lipidy konsystencja SUPER ANTI-AGING FACE CREAM szybko wchłania się w skórę, ale działa długofalowo, pozostawiając ją świeżą, młodzieńczą i promienną.

• Zapewnia natychmiastowe i długotrwałe efekty przeciwstarzeniowe oraz efekt wypełnienia zmarszczek
• Biopolimery planktonu wspomagają jędrność i elastyczność
• Wzmacnia naturalną funkcję barierową skóry
• Portulaka odżywia, zmniejsza podrażnienia i chroni przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki
• Kwas hialuronowy zapewnia zarówno powierzchniowe, jak też głębokie nawilżenie i pozostawia cerę promienną
• Wyciąg z rdestu przywraca cerze naturalny blask

 

Ingredients

Masło shea, gliceryna, ekstrakt z portulaki, oliwa z oliwek, olej z awokado, witamina E, ceramidy, kwas hialuronowy, korzeń redstu, ekstrakt z planktonu morskiego, pantenol, skwalan, olej słonecznikowy, lecytyna, fitolipidy, teprenon.

How to use

Delikatnie nałóż krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu oraz delikatną skórę wokół oczu. W przypadku skóry dojrzałej zalecamy aplikację rano i wieczorem. Młodsze osoby mogą kilka razy w tygodniu uzupełniać pielęgnację o SUPER ANTI-AGING FACE CREAM, stosując go na przemian ze zwykłym kremem nawilżającym Dr.Barbara Sturm. To, jak często będziesz go używać, zależy od oczekiwanego przez ciebie poziomu profilaktyki przeciwstarzeniowej i tego, jak wysokie stężenie składników aktywnych toleruje twoja skóra.
Price PLN1,189.00
Qty-+