Wyrusz w podróż po Omanie z zapachami OJAR

OJAR to pierwsza marka z Bliskiego Wschodu w naszym portfolio. Przyglądamy jej się z ogromną ciekawością, zafascynowane jakością i trwałością oferowanych zapachów. (Mają moc). Chcemy tego samego dla was, więc w dniach 19-22.04 do dowolnych zakupów o wartości min. 500 zł dołączamy zestaw trzech oryginalnych 2 ml próbek: Stallion Soul, Épine du Désert i Ciel d’Orage (ulubieniec naszej trenerki Ani Parniewicz), w sygnowanym woreczku Galilu. Testujcie i koniecznie podzielcie się wrażeniami! 
 
Oferta obowiązuje online i stacjonarnie od 19.04 do 22.04 do 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Dotyczy zakupu produktów różnych marek; nie dotyczy zakupu samych próbek. Woreczki i próbki są jednakowe; nie ma możliwości wymiany próbek. Ze względu na wysokie zainteresowanie podczas promocji czas realizacji zamówień może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Dziękujemy za cierpliwość. 

 

 

OJAR proponuje zapachy śmiałe, obfite, ambitne, porywające, choć w tym wszystkim wyważone i nieprzytłaczające; o naprawdę imponującej projekcji, bardzo długo utrzymujące się na skórze. Podzielone na sześć kolekcji, z których każda orbituje wokół jednego składnika, czerpią zarówno z olfaktorycznego bogactwa Wschodu, jak i Zachodu, z ogromnym szacunkiem i zrozumieniem materii. Gdybyśmy miały je wsadzić do jednej szufladki, wybrałybyśmy tę z etykietą „harmonia”. 

 

PRZEGLĄDAJ PRODUKTY

 

Zapisz się do naszego newslettera

 

Otrzymasz próbki tych zapachów