Penhaligon's

Penhaligon's

 

 

Kwintesencja brytyjskiego stylu i jakości. Wszystko wytwarzane jest w Anglii z najlepszych olejków oraz esencji, których cena często przekracza cenę czystego złota. Od dawna zdobywają uznanie koneserów perfum na całym świecie, dziś również odnajdują się na rynku perfumeryjnej niszy. Każdy z zapachów opowiada inną, porywającą historię — czy to pierwszy Hammam Bouquet z 1872 roku, czy stworzony ostatnio Elixir. Warto podkreślić, że aktualnie dla Penhaligon's tworzy dwójka perfumiarzy należących do perfumiarskiej elity — Olivia Giacobetti i Bertrand Duchaufour. Ten ostatni zasłynął popisową reinterpretacją zapachowej serii Anthology Collection, w Polsce dostępnej wyłącznie w Galilu. Linia ta jest niezwykle udaną próbą zmierzenia się z wycofanymi dawno temu kompozycjami, a każdy jej produkt jest mistrzowskim popisem twórcy.

 

OFERTA SPECJALNA
 
Kup dowolny zapach Penhaligon's w dniach 18-24 września, a otrzymasz w prezencie bogato zdobioną elegancką apaszkę z charakterystycznymi dla marki ilustracjami.
 
Oferta obowiązuje online i stacjonarnie od 18.09 do 24.09 lub do wyczerpania zapasów; dotyczy zakupu zapachu w dowolnej pojemności, NIE dotyczy zakupu zestawów próbek (Trade Routes Scent Library, Portraits Scent Library, Scent Library). Wzór apaszki wybierany jest losowo.
Strona
46 Produkty
Filtry
46 Produkty
Strona
46 Produkty
Filtry
46 Produkty