pl en
Koszyk0

Marki

od
do

 

Historia Diptyque rozpoczęła się w 1961 roku, kiedy trzech przyjaciół - Desmond Knox-Leet, Christiane Gautrot i Yves Coueslant - postanowiło otworzyć sklep na bulwarze Saint Germain w Paryżu. Dwa lata później zaprezentowali swoją pierwszą pachnącą świeczkę o zapachu głogu, potem pojawiły się kolejne zapachy, a w 1968 roku wspólnie wprowadzili na rynek pierwszą wodę toaletową L’eau. Entuzjazm założycieli, ich wrażliwość, kreatywność i pasja do zapachów pozwoliły im wykreować wyjątkowy, indywidualny styl.

 

Warynia: Świece Diptyque zawsze były dla mnie synonimem luksusu i choć nie należą do najtańszych, nigdy nie mogłam odmówić sobie przywiezienia z Paryża ich nowych zapachów. Długo starałyśmy się o pozyskanie tej marki dla GaliLu, aż wreszcie się udało.

 

Alina: Uwielbiam dbałość o detal i perfekcyjne dopracowywanie szczegółów w produktach Diptyque. Właściciele marki nie pozwalają sobie nawet na najmniejszy kompromis w sprawie jakości. Wiem, że każdy nowy produkt z ich logo będzie perfekcyjny.

Pokaż więcej