pl en
Koszyk0

Marki

od
do

Florencja to siedziba jednej z najstarszych aptek na świecie - Officina Profumo Farmaceutica di Santa Maria Novella, której początki sięgają XIII wieku. Z mieszanki kwiatów i ziół zebranych na toskańskich zboczach, dojrzewających w starych, terakotowych słojach, od wieków powstają słynne zapachy i preparaty Officiny. Wśród kompozycji do dziś produkowanych zgodnie z dominikańskimi formułami znajdują się Acqua di Colonia (ulubiony zapach Katarzyny Medycejskiej), stworzona w XVII wieku Acqua di Santa Maria Novella oraz Acqua di Rose – doskonały tonik odświeżający, sprzedawany od drugiej połowy XIV wieku – oraz ręcznie kształtowane i pakowane mydła, które dojrzewają 60 dni w wentylowanych gablotach. Wszystkie produkty Officina di Santa Maria Novella powstają wyłącznie we Florencji, na bazie roślin i ziół leczniczych hodowanych wciąż tak samo jak w średniowieczu. W naszej ofercie znajdują się 24 zapachy wody kolońskiej.

 Warynia: Marka jak żadna inna. We florenckiej siedzibie firmy znajdują się naczynia projektowane przez Leonarda da Vinci! Do niedawna w tym samym miejscu wytwarzane były również zapachy, ale parę lat temu produkcję przeniesiono paręset metrów dalej - do nowoczesnej fabryczki. Wszystko odbywa się w skali mikro, bez komercyjnego ciśnienia i z dala od sezonowych trendów.

 Alina: Urok produktów SMN polega na niezwykłym kontraście. W zupełnie nierzucających się w oczy opakowaniach zamknięto starannie dobrane składniki, przemyślane receptury, oryginalne zapachy. To marka dla prawdziwych koneserów, dla tych, którzy patrzą głębiej niż tylko na powierzchowną atrakcyjność.

 

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Wam w wyborze. Ze względu na politykę marki nie prowadzimy sprzedaży online. Zamówienia możecie składać telefonicznie: +48 572 288 722 oraz mailowo: pomoc@galilu.pl.