1805 Tonnerre świeca zapachowa 300 g

Kod produktu: BF015
240,00 zł 192,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 240,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Świeczka zapachowa z kolekcji London Night Watch marki Beaufort. Mieszanka nostalgicznych zapachów przydymionego drewna, słonej ambry i jasnych cytrusów, która wypełni dom wraz ze światłem świecy. Ten zapach jest jak pocałunek błyskawicy.

Świeczki Beaufort są ręcznie lane w małych partiach na Agnielskiej wsi, ponieważ staramy się stworzyć produkt prawdziwie rzemieślniczy i brytyjski w mrocznym, luksusowym stylu.

O marce Beaufort

 

Markę stworzył muzyk i pisarz Leo Crabtree, który przez całe życie fascynował się zapachami oraz ciemną stroną historii Wielkiej Brytanii. Te dwa nurty stanowią siłę napędową całej kolekcji. Jak sam mówi: „Morze, jego tradycje i przesądy oraz związany z nim styl życia — to wszystko jest częścią mnie. Nazwa pochodzi od stworzonej w 1805 roku skali siły wiatru i stanowi strukturę, w obrębie której staramy wyrażać się jako marka”.


Zapachy Beaufort  powstają  w ścisłej współpracy z najwybitniejszymi brytyjskimi perfumiarzami i mają odzwierciedlać narodową podświadomość zbiorową. I tak na przykład Iron Duke powstał na cześć Arthura Wellesleya — księcia Wellingtona, jeźdźca, żołnierza, polityka i zapalonego miłośnika krawiectwa. Zbudowano go na nutach skóry, tytoniu, rumu oraz… prochu strzelniczego.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu