Mystic Sunset woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: EAU66
775,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

"Positano uderza mocno", napisał John Steinbeck po spędzeniu czasu w legendarnym hotelu Le Sirenuse w 1953 r., "To wymarzone miejsce, które nie jest całkiem prawdziwe, gdy w nim jesteś, a staje się kusząco prawdziwe, gdy je opuszczasz".

Widok wielkiego czerwonego słońca za klifem, po prawej stronie zatoki od wieków był źródłem mistycznej inspiracji.

Od czasów starożytnego Rzymu zachód słońca zawsze miał w Positano mistyczny wydźwięk i prawdopodobnie jest to jeden z powodów, dla których jest uważany za jeden z najpiękniejszych na świecie. Warto też wspomnieć legendę o pobliskim Monte Pertuso i słynnym otworze w skale, który według legendy powstał na skutek boskiej interwencji.

MYSTIC SUNSET to hołd Eau d'Italie dla tego codziennego cudu - nasz najnowszy zapach uosabia poruszające serce ciepło letniego zachodu słońca w Positano. Kwiatowe serce zapachu ma w sobie głębię taką jak kolor czerwieni szafranu, który również składa się na tę kompozycję, podobnie jak nuty czarnej porzeczki i cukier trzcinowy - zniewalające niczym Positano.

Składniki

likier porzeczkowy, osmantus, jaśmin, szafran, trzcina cukrowa, drzewo cedrowe

Nuty Zapachowe
likier porzeczkowy, osmantus, jaśmin, szafran, trzcina cukrowa, drzewo cedrowe

O marce Eau d'Italie

 

 

Kolekcja zapachów — podanych w różnej formie — inspirowana pełnymi słońca aromatami wybrzeża Amalfi i urokiem legendarnego hotelu Le Sirenuse w Positano. Do typowo śródziemnomorskich składników twórcy marki, Marina Sersale i Sebastián Alvarez Murena, dodali jeszcze jeden, prawdziwie włoski — la passione, czyli pasję. 

Zapachy Eau d’Italie często bazują na nutach, które kojarzymy z Włochami — gorzka pomarańcza, arcydzięgiel, kocanka, cedr czy cyprys. Można w nich poczuć woń rozgrzanej słońcem terakoty, morskiej bryzy, miłość, czułość i niezwykłą historię dwóch rodów.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia marki Eau d'Italie

#Galilu