Nowość

ALBA/DAWN kadzidła zapachowe

Kod produktu: WAIT004
215,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Te kadzidła przywołują zapach kawy, który daje nam niezbędny impuls, by rozpocząć dzień - ustalić intencje, zmienić plany, myśli i wibracje na cały dzień. Pobudza zmysły, ciało i umysł.

Zawierają olejek kawowy otrzymywany w procesie destylacji na zimno włoskich łagodnie palonych ziaren kawy. Korzyści płynące z oleju kawowego wynikają z zawartych w nim steroli roślinnych, a także kwasu linolowego i oleinowego, wśród innych związków przeciwzapalnych i przeciwutleniających.

Kadzidła WA:IT są wytwarzane w sposób etyczny na wyspie Awaji z całkowicie naturalnych składników pochodzenia włoskiego. Istnieje wiele korzyści, które można czerpać z tego doświadczenia - akt rozpieszczania zmysłu węchu jest potężniejszy, niż mogłoby się wydawać.

Idea aromaterapii opiera się na przekonaniu, że substancje aromatyczne mogą być wykorzystywane do celów leczniczych i medycznych. Kiedy wąchamy zapach, sygnały są wysyłane do naszego układu limbicznego - części mózgu odpowiedzialnej za pamięć, emocje i regulację hormonalną. Różne zapachy wywołują różne reakcje w naszym mózgu.

Korzyści:

  • poprawiają nastrój
  • przynoszą relaks
  • wywołują pozytywne myślenie
Sposób użycia

Otwórz opakowanie i wyjmij wybrane kadzidełko. Podpal je i umieść w podstawce. Wycisz swój umysł, wdychając zapach. Przyjmij to, co jest wokół, harmonizując to, co jest w tobie. Bądź obecny poprzez zapach.

O marce WA:IT

 

 

WA:IT to symbioza dwóch kultur - japońskiej i włoskiej, ucieleśnienie dualizmu piękna, którego postrzeganie może się różnić, ale znaczenie jest takie samo. Włoskie wpływy przynoszą przekonanie, że piękno to życie i ciepło. Jak natura, która kwitnie latem i jak radość, która przenika nas, gdy siedzimy nad zapierającym dech w piersiach błękitnym, włoskim morzem, myśląc, zastanawiając się i znajdując siłę, by rozpocząć nowy proces twórczy.

Po japońskiej stronie znajduje się miłość do przemijalności rzeczy. Podobnie jak w naturze, wraz ze zmianą pór roku, coś się budzi, a coś zasypia. Można odnaleźć intymną i nieoczekiwaną przyjemność w siedzeniu nieruchomo i cicho w świętej japońskiej świątyni, w oczekiwaniu i poczuciu bycia częścią całości, która obraca się wokół natury.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Proces powstawania kadzideł marki WA:IT

#Galilu