Baby blender Brush

Kod produktu: WEST051
319,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Specjalistyczny pędzel do blendowania, idealnie dopasowany do różu Baby Cheeks Blush. Zaokrąglony kształt i zwarte włosie pozwolą ci go rozprowadzić gładko i bez smug. Precyzyjna aplikacja na mniejszych obszarach twarzy.

Sposób użycia

Rozetrzyj róż Baby Cheeks za pomocą małych kolistych ruchów lub drobnych pociągnięć pędzla, aby uzyskać naturalny efekt. Pędzel może być również używany do mieszania wielu odcieni – w ten sposób stworzysz spersonalizowany kolor. Użyj Baby Blender Brush, aby zmiękczyć i rozprowadzić na skórze Face Trace Contour Stick. Delikatnie wyczyść pędzel łagodnym mydłem i wodą.

O marce Westman Atelier

 

 

Gucci Westman. Jedna z najbardziej rozchwytywanych wizażystek świata. To właśnie w jej słynnej koncepcji “drugiej skóry” tkwi sekret Westman Atelier. Dopracowana linia luksusowych kosmetyków o czystym składzie łączy innowacyjne, wysokowydajne pigmenty, odżywcze składniki pielęgnacyjne, troskę o planetę i najbezpieczniejsze formuły z niezwykłym wyczuciem koloru. Rezultatem jest łatwa (i przyjemna) w użyciu seria produktów pozwalających uzyskać efekt zroszonej, promiennej i zdrowej skóry — bez obaw o “przedobrzenie”.

Kropką nad i są pędzle produkowane ręcznie (przy użyciu tradycyjnych technik) przez najbardziej prestiżową wytwórnię pędzli na świecie w Kumano w Japonii. Lakierowane uchwyty wykonano z drewna brzozowego pozyskanego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju z lasów Europy Wschodniej posiadających certyfikat Forest Stewardship Council. Zastosowanie nylonu pozwala uniknąć cierpienia zwierząt, a włókna wykonane z tego materiału są wyjątkowo gładkie, optymalnie gęste, miękkie i funkcjonalne.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Jak dbać o pędzle marki Westman Atelier

Gucci Westman mówi:

Użyj Baby Blender Brush, aby zmiękczyć i rozprowadzić na skórze Face Trace Contour Stick.

Gucci Westman

#Galilu