Bestseller

Eleventh Hour woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna, owocowa
Kod produktu: BYR-eleventhhour
795,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

"Chciałam podróżować tak długo, aż nie będę już musiała szukać dalej. Dziś wiem, że życie jest jedną wielką podróżą, która prowadzi na koniec świata, bo tylko tam można odnaleźć utraconą harmonię" - opowiadała słynna, szwajcarska podróżniczka Ella Maillart, która jako jedna z niewielu osób z krajów zachodnich dotarła w 1951 roku do Nepalu, miejsca narodzin Buddy.

Gdy poziom oceanów się podniesie, góry będą jednym z ostatnich miejsc schronienia. Te tereny, tak obce i wrogie człowiekowi, staną się jego jedyną ostoją. Eleventh Hour to fantazja na temat przemijalności, podróży do końców świata i ostatnich perfum, jakie powstaną na Ziemi.

Wśród nut głowy dominują pieprzowe i cytrusowe akcenty ban timmur, które przenoszą nas na wyżyny Nepalu, skąd ta roślina pochodzi. Dzika figa, pierwszy zakazany owoc, to nuta serca kompozycji Eleventh Hour. Symbolizuje pożądanie, a jej zapach jest słodki i niebezpiecznie uwodzicielski. Bazę tworzą ciepłe nuty tonkowca wonnego i kaszmiru, które emanują pozytywną, kosmiczną energią, rezonującą z energią ludzkiego ciała zamkniętą w splocie słonecznym. Ten zapach przywraca więź między człowiekiem i wszechświatem.

Nuty Zapachowe
Głowa

pieprz syczuański, bergamotka

Serce

nasiona marchwi, rum, figa

Baza

tonkowiec wonny, drewno kaszmirowe

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Eleventh Hour

Jaki byłby ostatni zapach na ziemi? Eleventh Hour to właśnie próba odpowiedzi na to pytanie. Wyobraź sobie zapach końca wszystkiego, podróż do końca czasu. Nuty głowy: bergamotka i ban timmur (nepalski pieprz) przechodzą w serce złożone z rumu, nasion marchwi i dzikiej figi. Opowieść kończy baza z fasoli tonka i drewna kaszmirowego. Eleventh Hour zanurza się w tajemnicy krańców czasu i wszystkiego, co pomiędzy nimi.

Adrian Clark, GQ

#Galilu