escentric 01

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: EM - escentric 01
400,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda toaletowa
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Tworząc Escentric 01, Geza zdecydował się dodać pojedyncze, inne ingrediencje i zatopić je w skoncentrowanej 65% kompozycji Iso E Super. Tak duże stężenie tego składnika i obecność innych nut pozwoliło uzyskać innowacyjny efekt „powrotu”. W klasycznych perfumach najpierw ujawniają się nuty głowy, które znikają i w ich miejsce kreują się nuty serca – gdy te znikną, w kompozycji możemy poczuć nuty bazy. W Escentric 01 ten cykl nie jest możliwy do przewidzenia i zależy od indywidualnych cech człowieka i emocji, które nimi sterują.
Składniki
nuty: Iso E Super, kłącze irysa, różowy pieprz, białe piżmo.
Nuty Zapachowe
Głowa

limonka, różowy pieprz, aldehydy

Serce

irys, Hedione

Baza

Iso E Super, kadzidło, mastyks, Muscone (piżmo)

O marce Escentric Molecules

 

 

Escentric Molecules zawdzięcza swoje istnienie zapachowi, którego nie ma w naturze, a który w latach 70. używany był do wzmacniania i utrwalania kompozycji. Sam pachnie raczej ciepło i drzewnie, a czasami w ogóle, ponieważ jego zapach zmienia się w zależności od otoczenia, temperatury, podłoża. Założyciel marki, Geza Schoen, wspomina, kiedy po raz pierwszy poczuł zapach wyizolowanego Iso E Super: “Zrozumiałem, że wspólnym mianownikiem wszystkich zapachów, które mi się podobały, było to, że zawierały one dużą dawkę Iso E Super. Nigdy nie masz go dość. To jest jak narkotyk albo afrodyzjak”.

Najpierw zaczął eksperymentować, zwiększając dawki, aż w końcu stworzył zapach zawierający wyłącznie czystą molekułę. Tak powstał legendarny Molecule 01, który na każdym pachnie kompletnie inaczej — podobno jak feromony osoby, która go nosi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Escentric 01

Kwaśna limonka i pikantny różowy pieprz są jak pobudzający do życia zastrzyk prosto w mroczne serce zapachu, które tworzy nastrojowe, miękkie drewno, podczas gdy kadzidło o aromacie irysa sprawia, że zapach staje się nieco dymny i cieplejszy. Perfumy wywołujące emocje, olśniewające.

Lucky Scent

#Galilu