Foundation Brush

Kod produktu: WEST047
399,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Pędzel do podkładu w kształcie łopatki, zwężający się ku końcowi, płaski. Szybko stanie się twoim ulubionym narzędziem do precyzyjnych aplikacji, korygowania niedoskonałości i uzyskania naturalnie gładkiego wykończenia. Do blendowania i równomiernej aplikacji Vital Skin Foundation Stick. Zapewnia świeży wygląd i trójwymiarowy efekt.

Sposób użycia

Rozprowadź i wyrównaj Vital Skin Foundation Stick, wykonując delikatne ruchy omiatające. Idealny do równomiernej, szybkiej aplikacji kremowego makijażu. Delikatnie wyczyść pędzel łagodnym mydłem i wodą.

O marce Westman Atelier

 

 

Gucci Westman. Jedna z najbardziej rozchwytywanych wizażystek świata. To właśnie w jej słynnej koncepcji “drugiej skóry” tkwi sekret Westman Atelier. Dopracowana linia luksusowych kosmetyków o czystym składzie łączy innowacyjne, wysokowydajne pigmenty, odżywcze składniki pielęgnacyjne, troskę o planetę i najbezpieczniejsze formuły z niezwykłym wyczuciem koloru. Rezultatem jest łatwa (i przyjemna) w użyciu seria produktów pozwalających uzyskać efekt zroszonej, promiennej i zdrowej skóry — bez obaw o “przedobrzenie”.

Kropką nad i są pędzle produkowane ręcznie (przy użyciu tradycyjnych technik) przez najbardziej prestiżową wytwórnię pędzli na świecie w Kumano w Japonii. Lakierowane uchwyty wykonano z drewna brzozowego pozyskanego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju z lasów Europy Wschodniej posiadających certyfikat Forest Stewardship Council. Zastosowanie nylonu pozwala uniknąć cierpienia zwierząt, a włókna wykonane z tego materiału są wyjątkowo gładkie, optymalnie gęste, miękkie i funkcjonalne.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Jak dbać o pędzle marki Westman Atelier

Gucci Westman mówi:

Idealny do równomiernej, szybkiej aplikacji kremowego makijażu.

Gucci Westman

#Galilu