NEZ 6 - magazyn olfaktoryczny - wersja ANG

Kod produktu: NEZ006
115,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Jedyne czasopismo w całości poświęcone zapachom i zmysłowi węchu. Łącząc artykuły, wywiady, ankiety i analizy krytyków dotyczące zapachu, NEZ pozwala poznawać świat kierując się zapachem. Sztuka, literatura, nauka, historia, perfumeria… nez jest jedyny w swoim rodzaju pod względem różnorodności perspektyw i pomaga zrozumieć, jak zmysł powonienia łączy nas ze światem. Pełni pasji autorzy, w tym naukowcy, perfumiarze, pisarze, akademicy, historycy, fotografowie i artyści, co sześć miesięcy zapełniają bogato ilustrowane stronice magazynu. Nez łączy w sobie różnorodność magazynu z wysoką jakością i obszernością książki. Większość tekstów poświęcona jest perfumerii: kierunkom rozwoju branży, recenzjom produktów i promowaniu dziedzictwa kulturowego.

Internetowe recenzje perfum zrewolucjonizowały branżę: okazało się, że oprócz krytyka literackiego, filmowego i muzycznego jest też miejsce na krytyka perfumeryjnego. NEZ jest pierwszą publikacją wychodzącą w druku, która prezentuję tę dziedzinę krytyki (a krytyka bywa tutaj bardzo ostra!). 

Numer 6 w wersji angielskiej.

O marce Nez Éditions

 

 

Internetowe recenzje perfum zrewolucjonizowały branżę okazało się, że oprócz krytyka literackiego, filmowego i muzycznego znajdzie się też miejsce dla krytyka perfumeryjnego. NEZ jest pierwszą publikacją wychodzącą w druku, która prezentuję tę dziedzinę krytyki (a ta bywa tutaj bardzo ostra!). Łącząc artykuły, wywiady, ankiety i analizy dotyczące zapachu, jedyne w swoim rodzaju pod względem różnorodności perspektyw wydawnictwo pomaga zrozumieć, jak zmysł powonienia łączy nas ze światem.

W bardzo zróżnicowanym gronie publicystów NEZ znajdują się nie tylko branżowi pasjonaci, ale również naukowcy, pisarze, akademicy, ekonomiści, historycy, fotografowie i wszelkiej maści artyści.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu