Nożyczki do knotów Galilu

Kod produktu: AKC001
49,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Mały luksus — nożyczki do przycinania knotów, dzięki którym Twoja ukochana pachnąca świeca będzie wypalała się równomiernie, bez dymienia, spokojnie i długo. I to nie byle jakie nożyczki, tylko nożyczki Galilu — w komplecie z płóciennym woreczkiem z naszym logo. Przedmiot równie ładny, co użyteczny i… świetny na prezent.

O marce Galilu

 

 

Galilu to miejsce dedykowane poszukiwaczom Piękna w jego niejednoznacznym wydaniu. Piękna, które cały czas się przemienia, wymyka dawno zdezaktualizowanym podziałom. Na to, co damskie i męskie, tradycyjne i nowoczesne, bezpieczne i szokujące. Piękno to dla nas także wolność i autentyczność. Wolność wyboru, wbrew panującym trendom, czy modom, ale i wolność stwarzania i wyrażania siebie. Wciąż na nowo, by się sobą nie znudzić, by przemieniać się wraz z otaczającym nas światem.

Dokonane dawno temu wybory nie muszą być deklaracją na całe życie. W końcu wszystko się zmienia, tak jak my sami. Także piękno i nasze preferencje. Dlatego unikamy wszelkich radykalizmów, opowiadając się za różnorodnością. To co klasyczne i znane zestawiamy z nowym i awangardowym. To co łatwe w odbiorze, z trudnym do pokochania, ale i nie dającym o sobie zapomnieć.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu