para_iso woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: zielona
Kod produktu: NMC-paraiso
479,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Owoc, który skusił Ewę, wcale nie musiał być jabłkiem – równie dobrze mogła to być pigwa.
Dla starożytnych Greków to właśnie ona była symbolem miłości, owocem bogini Afrodyty. Quincester®, molekuła opatentowana w 1996 roku przez Firmenich i będąca ich „zakładnikiem”, przekazuje niebiańskie bogactwo i goryczkę pigwy z lekkim akcentem gruszki. – Ten zapach jest rześki, odświeżający i promienny, nieomal fluorescencyjny – opowiada Frank Voelkl, zakochany w tej nucie od pierwszego powąchania.

ZAPACH: W poszukiwaniu raju

Promienna nuta Quincester® w zapachu para_íso inspiruje, aby udać się w poszukiwania. Przedzierając się przez labirynt zielonych pnączy ta molekuła, ostra jak maczeta, ujawnia rozwibrowaną oazę zielonych, kwiatowych, owocowych i drzewnych nut. Irys, jaśmin sambac i krągła, niemal kokosowa konwalia, wyczuwane w zapachu opatentowanej molekuły Lilyflore®, kryją w ozdobionych rosą płatkach cierpki, soczysty owoc. White Tea Nature Print, niezwykle realistyczne odtworzenie zapachu herbaty kwiatowej, jest wprowadzeniem dla promiennego zapach drzewa cedrowego. Ta jasna kompozycja odświeża jak kryształowy wodospad. Poszukiwania dobiegły końca: para_íso to ten moment, gdy Ewa z uśmiechem wgryza się w zakazany owoc. 

Nuty Zapachowe
Quincester®, Lilyflore®, biała herbata, jaśmin, irys, drzewo cedrowe

O marce Nomenclature

 

 

Nowojorska, absolutnie futurystyczna odpowiedź na tradycyjne podejście do tworzenia perfum. Jej sekretem są ekskluzywne, syntetyczne molekuły i zaawansowana biotechnologia. Każdy z zapachów tej marki składa się zaledwie z kilku nut, a mimo to jest niezwykle wielowymiarowy i krystalicznie transparentny. Te kompozycje spodobają się fanom “syntetyków”.

Pod wszystkimi kompozycjami podpisuje się duet perfumiarzy Karl Bradl i Carlos Quintero.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu