Powder Brush

Kod produktu: WEST046
425,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Uniwersalny pędzel do pudru - do precyzyjnej aplikacji. Jego owalna główka zbiera idealną ilość produktu, a włosie jest odpowiednio gęste i miękkie, by równomiernie nałożyć kosmetyk. Używaj z Beauty Butter Powder Bronzer, aby uzyskać prawdziwie ciepły, plażowy kolor.

Sposób użycia

Nabierz produkt, wykonując omiatający ruch w puderniczce, strzepnij nadmiar produktu, stukając  raz lub dwa razy pędzelkiem w puderniczkę, a następnie nałóż puder pod oczy i na kości policzkowe. Puder rozprowadza się równomiernie, tworząc jednolite wykończenie bez plam. Zacznij od niewielkiej ilości produktu i dodawaj kolejne, aż uzyskasz pożądany efekt. Delikatnie wyczyść pędzel łagodnym mydłem i wodą. 

O marce Westman Atelier

 

 

Gucci Westman. Jedna z najbardziej rozchwytywanych wizażystek świata. To właśnie w jej słynnej koncepcji “drugiej skóry” tkwi sekret Westman Atelier. Dopracowana linia luksusowych kosmetyków o czystym składzie łączy innowacyjne, wysokowydajne pigmenty, odżywcze składniki pielęgnacyjne, troskę o planetę i najbezpieczniejsze formuły z niezwykłym wyczuciem koloru. Rezultatem jest łatwa (i przyjemna) w użyciu seria produktów pozwalających uzyskać efekt zroszonej, promiennej i zdrowej skóry — bez obaw o “przedobrzenie”.

Kropką nad i są pędzle produkowane ręcznie (przy użyciu tradycyjnych technik) przez najbardziej prestiżową wytwórnię pędzli na świecie w Kumano w Japonii. Lakierowane uchwyty wykonano z drewna brzozowego pozyskanego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju z lasów Europy Wschodniej posiadających certyfikat Forest Stewardship Council. Zastosowanie nylonu pozwala uniknąć cierpienia zwierząt, a włókna wykonane z tego materiału są wyjątkowo gładkie, optymalnie gęste, miękkie i funkcjonalne.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Jak dbać o pędzle marki Westman Atelier

Gucci Westman mówi:

Puder rozprowadza się równomiernie, tworząc jednolite wykończenie bez plam. Zacznij od niewielkiej ilości produktu i dodawaj kolejne, aż uzyskasz pożądany efekt.

Gucci Westman

#Galilu