02:45 świeca zapachowa

Kod produktu: DOR-02:45 świeca zapachowa
255,00 zł 178,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 255,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

02:45 Seuls Enfin (Ostatecznie samotność)

Gdy ogień gaśnie, w powietrzu unosi się przydymiony zapach prawie zwęglonego drewna. Mocny i zmysłowy, ale z odrobiną lekkiej woni kwiatu wiśni. Rozmawiamy bez końca, nie pozwalając sobie zasnąć przez całą noc: nie proszę o nic, dopóki ogień nadal jasno płonie. Kochamy się w świetle dogasającego żaru i obiecujemy sobie ponowne spotkanie. Po niedotrzymanej obietnicy, pozostanie tylko zapach.

Nuty Zapachowe
Głowa

kwiat wiśni, kadzidło

Serce

marokańska róża, drzewo cedrowe

Baza

mech, węgiel, brzoza

O marce D’Orsay


Wszystko zaczyna się od miłości — ta myśl przyświeca francuskiej marce,  która  swoją nazwę zawdzięcza Alfredowi d’Orsay. Zafascynowany perfumami, w swoim domu wygospodarował specjalną przestrzeń na gabinet zapachów, gdzie w 1830 roku opracował pierwszą kompozycję z myślą o ukochanej (z którą łączył go… zakazany romans — zapach był więc formą niewidzialnej  więzi, czymś, co pomagało przetrwać rozłąkę).

W 2019 roku firmę przejęła (i gruntownie odświeżyła) Amélie Huynh — ambitna przedsiębiorczyni, którą ujęły historie miłosne stojące za powstaniem D’Orsay. Choć wyraźnie zmieniła się identyfikacja wizualna, flakony odmłodniały, a nowe kompozycje powstają od zera, uczucia nadal stanowią punkt wyjścia do wszelkich działań podejmowanych przez markę — każdy zapach opowiada o innym stadium miłości. Inaczej pachnie przecież płomienny romans, inaczej tęsknota,  a jeszcze inaczej euforia towarzysząca zakochaniu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu