03:50 świeca zapachowa

Kod produktu: DOR-03:50 świeca zapachowa
279,00 zł 195,30 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 279,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Comme la dernière fois (Jak ostatnim razem)

03:50 Co czujesz o 3.50? Jaka to pora dnia? Męskość czy kobiecość? Nie myśl o tym. Teraz możesz balansować gdzieś pomiędzy, w subtelnej mieszance obu. Miękko otuli cię zapach suchego drewna, masła irysowego i nuta terpentyny. O 3.50 w nocy płeć nie ma znaczenia.

Składniki

Nuty głowy: drewno migdałowe

Nuty serca: len, masło irysowe

Nuty bazy: biały cedr, piżmo

Nuty Zapachowe
Głowa

migdałowiec

Serce

len, irys

Baza

białe drzewo cedrowe, piżmo

O marce D’Orsay


Wszystko zaczyna się od miłości — ta myśl przyświeca francuskiej marce,  która  swoją nazwę zawdzięcza Alfredowi d’Orsay. Zafascynowany perfumami, w swoim domu wygospodarował specjalną przestrzeń na gabinet zapachów, gdzie w 1830 roku opracował pierwszą kompozycję z myślą o ukochanej (z którą łączył go… zakazany romans — zapach był więc formą niewidzialnej  więzi, czymś, co pomagało przetrwać rozłąkę).

W 2019 roku firmę przejęła (i gruntownie odświeżyła) Amélie Huynh — ambitna przedsiębiorczyni, którą ujęły historie miłosne stojące za powstaniem D’Orsay. Choć wyraźnie zmieniła się identyfikacja wizualna, flakony odmłodniały, a nowe kompozycje powstają od zera, uczucia nadal stanowią punkt wyjścia do wszelkich działań podejmowanych przez markę — każdy zapach opowiada o innym stadium miłości. Inaczej pachnie przecież płomienny romans, inaczej tęsknota,  a jeszcze inaczej euforia towarzysząca zakochaniu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu