1# Nota di viaggio woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: MEO001
745,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Pierwsza zapach Meo Fusciuni zabiera w podróż do krainy rozmaitości i żywych kolorów.

Podróż do Stambułu. Rozpoczynająca kompozycję nuta czarnego pieprzu nawiązuje do magii bazarów, tęsknoty za domem i zachwytu dla świętych miejsc. Zapach z czasem nabiera kształtu i zmienia postać. Rites de passage to rytuał przejścia od nut głowy, czarnego pieprzu, grapefruita i bergamoty, ku nutom serca, ylang-ylang i geranium. Zachwycająca metamorfoza!

Głębokie nuty bazy, intymna modlitwa przy kadzidle, wetyweria zakorzeniająca się w spalonej ziemi i czerwone, soczyste drzewo sandałowe, wypuszczające coraz to nowe pędy pełne boskiej żywicy, słodycz benzoiny oraz uderzenie paczuli.

Składniki
  • Nuty głowy: grejpfrut, pieprz czarny, bergamota
  • Nuty serca: ylang-ylang, geranium, drzewo różane
  • Nuty bazy: benzoina, wetyweria, drzewo sandałowe, paczuli, kadzidłowiec
Nuty Zapachowe
Głowa

grejpfrut, czarny pieprz, bergamotka

Serce

ylang-ylang, geranium, palisander

Baza

benzoina, wetiwer, drzewo sandałowe, paczula, kadzidło frankońskie

O marce Meo Fusciuni

 

 

Meo, a właściwie Giuseppe Imprezzabile, Z wykształcenia jest chemikiem specjalizującym się w ziołolecznictwie. Studiował też antropologię i etnobotanikę, skrzętnie zgłębia wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i aromaterapii. Może właśnie dlatego ucieka od typowej nomenklatury — zamiast nosem czy perfumiarzem woli być nazywany, jak w starożytności, “Aromatario” (osoba, która o pochodzeniu, właściwościach i obróbce ziół i przypraw wie wszystko). My bez zawahania dodałybyśmy czarodzieja, bowiem to właśnie robi z i poprzez zapachy — czaruje.Meo Fusciuni oferuje więc nie tylko (wyjątkowy) produkt, ale również — jeśli nie przede wszystkim — pewną (piękną) wizję świata. Świata filtrowanego przez wrażliwość niezależnego twórcy, świata poetyckiego i mistycznego. Zachęcającego do poszukiwań i pokazującego, jak wiele możemy zyskać, jeśli tylko dopuścimy do siebie odrobinę magii. Nie trzeba szukać daleko — według Meo ta obecna jest w codziennych gestach, rytuałach, uczuciach, w ukochanych piosenkach, w przypadkowych spotkaniach, we wspomnieniach z podróży lub planowaniu kolejnych.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu