125th & Bloom woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowo-ambrowa
Kod produktu: VP-125th
1 199,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Przedstawiamy kwiaty Harlemu: pnące się po ścianach z brązowego piaskowca, zwieńczające wejścia do domów lub zakwitające w sekretnych oazach podwórek. Intrygujący powiew nasion arcydzięgla i szafranu prowadzi ku oszałamiającemu pięknu róż damasceńskich i fiołków, ukrytemu w sercu z hebanu i skóry.
Składniki
  • NUTY GŁOWY: NASIONA ARCYDZIĘGLA, SZAFRAN
  • NUTY SERCA: FIOŁEK, RÓŻA DAMASCEŃSKA
  • NUTY BAZY: HEBAN, SKÓRA
Nuty Zapachowe
Głowa

arcydzięgiel, szafran

Serce

fiołek, róża damasceńska

Baza

heban, skóra

O marce Vilhelm Parfumerie

 

 

Vilhelm Parfumerie to biblioteka zapachów. Jeśli zapach może być ciszą, te są opowieściami. W identycznych flakonach z grubego, ozdobnego szkła, zaprojektowanego przez Pierre'a Dinanda, zamknięto zapachy, z których każdy opowiada własną historię, odwołującą się do wszystkich zmysłów. Flakon i szafranowożółta etykieta nawiązują do naczynia z bakelitu, znalezionego na pchlim targu w Persji.

Zorza polarna i gwiazdy Hollywood. Północ i południe. Świeżo ścięta trawa i otulający oud. Ożywcza świeżość i letnie upały. Proste przyjemności i wyszukane luksusy. Każdy zapach to kulminacja intensywnego, wspólnego procesu twórczego i stanowi rzadkie połączenie tradycji i współczesności, nostalgii i świeżości.

Łącząc dynamikę i innowacyjność z ponadczasowymi projektami i nadrukami, nawiązującymi do poprzednich epok, Vilhelm Parfumerie mówi o szacunku dla przeszłości językiem nowoczesnych zapachów.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o 125th & Bloom

„O naszym asortymencie można powiedzieć, że jest w najwyższym stopniu neutralny płciowo” – twierdzi Vilhelm. „125th Bloom stanowi dobry przykład – to połączenie ogrodów Harlemu i Nowego Jorku”.

George Driver, Elle

#Galilu