2# Nota di viaggio woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: aromatyczno-ziołowa
Kod produktu: MEO002
745,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Shukran, magia spotkania, światło przystani na końcu dalekiej podróży z Turcji do Maroka. Euforia żeglowania wśród bogactwa kolorów, zapachów, morza i wydm pustyni.

"Co mogę powiedzieć o Maroku? Co mogę ze sobą stamtąd przywieźć?

Z romansu mięty z tytoniem zrodził się zapach Shukran, oddający cześć promiennym mieszkańcom tego magicznego kraju. Szczęście to wspólne oczekiwanie, wspólny czas spędzony na rozmyślaniach i piciu herbaty z miętą. Shukran to mój prezent dla szczególnych ludzi i szczególnego miejsca, jakim jest dla mnie Maroko. Prowadziłem tam moje badania etnobotaniczne. Wspomnieniami wracam do najprzyjemniejszych chwil z tego kraju: gdy w ciszy pisałem dziennik podróżny przy marokańskiej herbacie z miętą. Wspólne picie herbaty z miętą jest bardzo ważnym rytuałem dla Marokańczyków. Można wtedy powiedzieć sobie nawzajem wszystko – nawet jeśli mówi się tylko spojrzeniem. Kompozycja tego zapachu wydaje się prosta, ale niesie on w sobie ogrom emocji." Meo Fusciuni

Składniki
  • Nuty głowy: marokańska mięta
  • Nuty serca: trawa cytrynowa
  • Nuty bazy: tytoń
Nuty Zapachowe
Głowa

marokańska mięta

Serce

trawa cytrynowa

Baza

tytoń

O marce Meo Fusciuni

 

 

Meo, a właściwie Giuseppe Imprezzabile, Z wykształcenia jest chemikiem specjalizującym się w ziołolecznictwie. Studiował też antropologię i etnobotanikę, skrzętnie zgłębia wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i aromaterapii. Może właśnie dlatego ucieka od typowej nomenklatury — zamiast nosem czy perfumiarzem woli być nazywany, jak w starożytności, “Aromatario” (osoba, która o pochodzeniu, właściwościach i obróbce ziół i przypraw wie wszystko). My bez zawahania dodałybyśmy czarodzieja, bowiem to właśnie robi z i poprzez zapachy — czaruje.Meo Fusciuni oferuje więc nie tylko (wyjątkowy) produkt, ale również — jeśli nie przede wszystkim — pewną (piękną) wizję świata. Świata filtrowanego przez wrażliwość niezależnego twórcy, świata poetyckiego i mistycznego. Zachęcającego do poszukiwań i pokazującego, jak wiele możemy zyskać, jeśli tylko dopuścimy do siebie odrobinę magii. Nie trzeba szukać daleko — według Meo ta obecna jest w codziennych gestach, rytuałach, uczuciach, w ukochanych piosenkach, w przypadkowych spotkaniach, we wspomnieniach z podróży lub planowaniu kolejnych.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu