A.R. woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: DOR-A.R woda perfumowana
215,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Les ombres fantastiques. Ambitny lider: osoba asertywna, z darem przekonywania.

Nareszcie wetiwer i irys łączą siły. Jeśli dodać cechy ultramęskie do ultrakobiecych, kim się staniemy? W jednej chwili będziemy męskimi zdobywcami, a w drugiej kobiecymi poszukiwaczkami? „Les ombres fantastiques” odciąga nas od wszystkich naszych przekonań dzięki spektakularnemu efektowi, jaki daje. Ponieważ męski fiołek spotyka się z kobiecymi nutami zimnego tytoniu, niczego nie jesteśmy już pewni.

Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka, kardamon

Serce

cyklamen, irys

Baza

wetiwer z Haiti, drzewo cedrowe z Wirginii, drzewo sandałowe, białe piżmo

O marce D’Orsay


Wszystko zaczyna się od miłości — ta myśl przyświeca francuskiej marce,  która  swoją nazwę zawdzięcza Alfredowi d’Orsay. Zafascynowany perfumami, w swoim domu wygospodarował specjalną przestrzeń na gabinet zapachów, gdzie w 1830 roku opracował pierwszą kompozycję z myślą o ukochanej (z którą łączył go… zakazany romans — zapach był więc formą niewidzialnej  więzi, czymś, co pomagało przetrwać rozłąkę).

W 2019 roku firmę przejęła (i gruntownie odświeżyła) Amélie Huynh — ambitna przedsiębiorczyni, którą ujęły historie miłosne stojące za powstaniem D’Orsay. Choć wyraźnie zmieniła się identyfikacja wizualna, flakony odmłodniały, a nowe kompozycje powstają od zera, uczucia nadal stanowią punkt wyjścia do wszelkich działań podejmowanych przez markę — każdy zapach opowiada o innym stadium miłości. Inaczej pachnie przecież płomienny romans, inaczej tęsknota,  a jeszcze inaczej euforia towarzysząca zakochaniu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu