Thè Matcha 26 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: LELABO-Thè Matcha 26
420,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Tak jak herbata matcha oznacza w japońskiej kulturze znacznie więcej niż napój, tak THé MATCHA 26 jest dla nas czymś więcej niż zapachem. To moment wglądu w siebie, bliskiego kontaktu z pięknem własnej duszy. Wystarczy subtelny powiew, żeby oderwać się od otaczającego nas szumu i zwrócić się do wewnątrz.

Akord herbaty matcha jest nasycony kremową nutą figi, wzmocniony ciepłym wetiwerem i drzewem cedrowym oraz uszlachetniony kuszącą gorzką pomarańczą. THé MATCHA 26 to zapach głęboki, niosący wyjątkową przyjemność tym, którzy mają szczęście być blisko używającej go osoby. Daje uczucie spokoju, przebywania w domu wśród ludzi, których kochamy, przywołuje na myśl wszystko, co bliskie i ważne.

"Inspiracja, której szukasz, jest już w tobie. Bądź cicho i posłuchaj". Rumi

Składniki
herbata matcha, figa, bergamotka, gorzka pomarańcza, drzewo cedrowe, sezam, drzewo sandałowe, wetiweria
Nuty Zapachowe
herbata matcha, figa, bergamotka, gorzka pomarańcza, drzewo cedrowe, sezam, drzewo sandałowe, wetiwer

O marce Le Labo

 

 

Le Labo to rebelia w perfumeryjnym świecie — częściowo dzięki przełomowym koncepcjom zapachowym, a po części przez swoją bezkompromisową filozofię. Manifest marki głosi, że zapachy muszą mieć duszę, luksus tkwi w kunszcie rzemiosła i że nie rozdają swoich perfum celebrytom za darmo. Twórcy marki obsesyjnie wręcz szanują źródła, z których pochodzą składniki ich perfum i są bezkompromisowo wegańscy.  “To skandal, że w XXI wieku przemysł kosmetyczny, będący przecież luksusem i przyjemnością, bazuje na krzywdzie zwierząt” — głoszą.

Fabrice Penot i Edouard Roschi, współzałożyciele, celowo nie dążą do mitycznego ideału: “Inspirujemy się tym, co zachwyca nas w innych dziedzinach życia — różnorodnymi podejściami estetycznymi, filozofiami oraz przedmiotami i produktami. Silnie wpływa na nas filozofia wabi-sabi, polegająca na odnajdywaniu piękna w ciągłych zmianach oraz perfekcji w tym, co niedoskonałe”. 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Le Labo

#Galilu