Nowość

Acne Studios par Frédéric Malle woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: aldehydowa
Kod produktu: FM-Acne Studios par Frédéric Malle
1 140,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Wydobywa to, co nieoczekiwane z klasycznej struktury olfaktorycznej.

Eksplozja świeżych aldehydów i kwiatu pomarańczy. Słodka alchemia brzoskwini i wanilii. Komfort piżma i drzewa sandałowego.

Nuty Zapachowe

aldehydy, kwiat pomarańczy, brzoskwinia, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Acne Studios par Frédéric Malle

Współpraca ta jest owocem wspólnych filozofii obu domów i ich założycieli. Jonny Johansson i Frédéric Malle mają multidyscyplinarną wizję swojej sztuki i obaj lubią odkrywać alternatywne ścieżki, aby stworzyć radykalnie nową estetykę, kierując się tą samą zasadą absolutnej wolności twórczej.

#Galilu