Alba di Seoul woda kolońska

Kod produktu: SMN - Alba di Seoul woda kolońska
399,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Officina Profumo-Farmaceutica di Santa Maria Novella wprowadziła wodę kolońską Alba di Seoul w 2012, roku na cześć miasta Seul. Najpierw czujemy świeżość zielonych nut głowy, potem przechodzimy do wyrazistej koreańskiej sosny, która z kolei doprowadza nas do drzewno-orientalnej bazy. Opakowanie zdobi zdjęcie autorstwa Bae Bien-U, znanego koreańskiego fotografa, przedstawiające las iglasty, co wspaniale podkreśla charakter Alba di Seoul. To wizja ciszy i spokoju, stanu poza czasem i przestrzenią, tajemnicza, przywołująca myśl o wieczności.

„Kiedy idę przez las sosnowy, fascynuje mnie piękno tych drzew. Dla mnie one są ciałem i krwią Półwyspu Koreańskiego”, mówi artysta.

Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka, nuty korzenne

Serce

koreańska sosna

Baza

drzewa iglaste, paczula

O marce Santa Maria Novella

 

 

Florencja to siedziba jednej z najstarszych aptek na świecie Officina Profumo Farmaceutica di Santa Maria Novella, której początki sięgają XIII wieku. Z mieszanek kwiatów i ziół zebranych na toskańskich wzgórzach, dojrzewających w starych, terakotowych słojach, od wieków powstają słynne zapachy i preparaty do pielęgnacji. Wśród kompozycji do dziś produkowanych zgodnie z dominikańskimi formułami znajdują się Acqua di Colonia (ulubiony zapach Katarzyny Medycejskiej), stworzona w XVII wieku Acqua di Santa Maria Novella oraz Acqua di Rose doskonały tonik odświeżający, sprzedawany od drugiej połowy XIV wieku, oraz ręcznie kształtowane i pakowane mydła, które dojrzewają 60 dni w wentylowanych gablotach.

Wszystkie produkty powstają wyłącznie we Florencji, na bazie roślin i ziół leczniczych hodowanych tak samo, jak w średniowieczu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Galilu prezentuje markę Santa Maria Novella

Opinie o Alba di Seoul

Woda kolońska stworzona na cześć miasta Seul. Świeże, zielone nuty głowy prowadzą nas do serca intensywnie pachnącego sosną koreańską, a potem do drzewno-orientalnych nut bazy.

Kevin, Now Smell This

#Galilu