Bibliotheque świeca zapachowa

Kod produktu: BYR - Bibliotheque świeca zapachowa
189,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Każda świeca BYREDO ma unikalny zapach stworzony dla domu. Świece te są ręcznie wytwarzane we Francji przy wykorzystaniu dmuchanego ustnie szkła i bawełnianych knotów. Pomimo iż każdy zapach ma własną formułę wosku, w każdym przypadku ma on sztandarowy czarny kolor.

Bibliothèque pozwala przenieść się do komfortowego zakątka tradycyjnej biblioteki. To świat cichej kontemplacji, gdzie czas zatrzymuje się, a zmysły ulegają wyostrzeniu. Miękkie, słodkie aromaty aksamitnej brzoskwini i cierpkiej śliwki przenikają powietrze, po czym ustępują miejsca suchemu, kwiatowemu bukietowi peonii i fiołka. Na koniec, wśród aromatycznych warstw skóry i wanilii, ujawnia się mroczny zapach paczuli.

Nuty Zapachowe
Głowa

brzoskwinia, śliwka

Serce

peonia, fiołek

Baza

paczula, skóra, wanilia

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu