Bigarade Concentree woda toaletowa

Grupa olfaktoryczna: cytrusowa
Kod produktu: FM - bigarade EDP
Ocena:
100 % of 100
260,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Bigarade Concentree promieniuje gorzką świeżością. Zapach został stworzony w oparciu o esencję gorzkiej pomarańczy, którą przygotowano metodą molekularnej destylacji na specjalne zamówienie Jeana Claude'a Elleny. Celowo przedawkowane nuty hesperydowe połączone zostały z nutą róży. W ten sposób powstała unikalna, naturalnie przejrzysta kompozycja, której niezwykłego ciepła dodają wyczuwalne w bazie zapachu drzewne nuty siana i cedru. Bigarade Concentree to naturalna i trwała rześkość.

Nuty Zapachowe
Głowa

gorzka pomarańcza

Serce

kardamon, różowy pieprz

Baza

drzewo cedrowe, siano

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Bigarade Concentree

Młoda, inteligentna i szczera, z mnóstwem seksapilu. Elegancka, nowoczesna, ale dyskretna Bigarade wydaje się idealna.

Frédéric Malle, Vanity Fair

Bigarade to inna nazwa gorzkiej pomarańczy. Olejek ze skórki bigarade ma najmroczniejszy charakter ze wszystkich olejków cytrusowych. Można powiedzieć, że jest też najbardziej wyrafinowany. Dzięki temu Jean-Claude Ellena uczynił go gwiazdą wielowymiarowego dzieła, które zawiera również kardamon, różowy pieprz, siano i cedr.

Chandler Burr, New York Times

#Galilu