Bizzarria woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: cytrusowa
Kod produktu: SMN-Bizzarria
769,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Bizzarria (cytryn) - oda do piękna i wyjątkowości. Świat, który przeciwstawia się prawom natury, przypominając dokładnie osobliwość samej rośliny, która „dziwacznie” wytwarza 3 różne rodzaje cytrusów.

Dzięki perfumom Bizzarria rzadki cytrus znów jest w centrum uwagi – odkryjmy niezwykły owoc, który jest połączeniem gorzkiej pomarańczy, cytryny i cytronu.

O marce Santa Maria Novella

 

 

Florencja to siedziba jednej z najstarszych aptek na świecie Officina Profumo Farmaceutica di Santa Maria Novella, której początki sięgają XIII wieku. Z mieszanek kwiatów i ziół zebranych na toskańskich wzgórzach, dojrzewających w starych, terakotowych słojach, od wieków powstają słynne zapachy i preparaty do pielęgnacji. Wśród kompozycji do dziś produkowanych zgodnie z dominikańskimi formułami znajdują się Acqua di Colonia (ulubiony zapach Katarzyny Medycejskiej), stworzona w XVII wieku Acqua di Santa Maria Novella oraz Acqua di Rose doskonały tonik odświeżający, sprzedawany od drugiej połowy XIV wieku, oraz ręcznie kształtowane i pakowane mydła, które dojrzewają 60 dni w wentylowanych gablotach.

Wszystkie produkty powstają wyłącznie we Florencji, na bazie roślin i ziół leczniczych hodowanych tak samo, jak w średniowieczu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Galilu prezentuje markę Santa Maria Novella

Odkryj Bizzarria

Bardzo rzadki cytrus, zauważony po raz pierwszy we Florencji w 1644 roku, później niespotykany i ponownie odkryty w 1980 roku pośród botanicznych sekretów jednej z toskańskich rezydencji Medyceuszy – Villa di Castello.

Elegancki wygląd opakowania podkreśla także okładka, która zdobi wierzch pudełka, inspirowana tym, co znaleźliśmy w naszych archiwach – jest to replika okładki katalogu Santa Maria Novella z końca XIX wieku.

#Galilu