Lista życzeń na Dzień Matki

 

 

Budapest Bath Salts
OMOROVICZA

Kąpiel to moja ulubiona część dnia, to czas na odpoczynek, reset i lubię ten czas celebrować. Mieszanka Omorovicza zawiera cztery różne rodzaje soli, poza nimi olejki eteryczne z rozmarynu, szałwii, geranium i rumianku. Relaksuje, zmniejsza stany zapalne i podobno odmładza, czyli wszystko, co lubię.

Skin Activator
WESTMAN ATELIER


Przekonały mnie Marieke z Westman Atelier i Paulina, która z nami pracuje, pisałam o tym na moim Instagramie. Co ważne, to NIE JEST baza! To pełnowartościowy produkt do pielęgnacji — serum, po którym podobno wygląda się jak “lukrowany pączek” (cytując Paulinę). Sprawdzę!

Reawaken Hand & Body Wash
MAULI

Mauli jest jedną z moich ulubionych marek, i tak od lat. Dlaczego? Poza zapachami, które działają na zmysły, mam pewność, że każdy składnik jest przemyślany, wiem, że założyciele nie popełniają kompromisów, że to, co robią, jest wynikiem ich pasji, doświadczenia i zainteresowań. A pasja plus wiedza zawsze mnie przekonują.

Milky Soap
SANTA MARIA NOVELLA

Lubię mydła w kostkach, wydają mi się eleganckie i jest w nich coś retro. Moja mama trzymała przesyłane przez siostrę z Francji pachnące mydła w szufladach z bielizną; nie znała mydła w płynie. Dzisiaj można by było dodać do listy wyższości mydeł w kostkach nad tymi w płynie to, że są ekologiczne. Jest kostka. Nie ma kostki. Poza papierkiem nie zostaje nic.


Patera Adélaide

ASTIER DE VILLATTE

Mam wiele zainteresowań, często myślę, że za wiele, bo nie starcza mi na nie czasu. Jednym z nich jest ceramika. Z zachwytem oglądam piękne ceramiczne przedmioty “na żywo” i w internecie. W Galilu mamy Astier de Villatte, francuską markę, która słynie z ciemnej terakotowej porcelany szkliwionej mleczną bielą. Jej niedoskonałość i ręczne wykonanie czynią ją wyjątkową, a do tej patery mam szczególną słabość.


Książka De La plante a l'essence/ From plant to essence
NEZ ÉDITIONS

Kim bym chciała być, gdybym miała jeszcze jedno życie? Ogrodnikiem, najlepiej w starej brytyjskiej posiadłości, mógłby to być Sissinghurst. O ogrodach i roślinach czytam chętnie i dużo, ta pozycja jest ciekawa dla wszystkich, którzy dzielą dwie pasje: do roślin i do zapachów (albo przynajmniej do jednej z nich).

 

The Body Cream
AUGUSTINUS BADER

Jak we wszystkich produktach Augustinusa Badera, jego wyjątkowość tkwi w opatentowanym kompleksie TFC8®; do tego mnóstwo innych superskładników. To naprawdę działa.

Baby Cheeks Blush Stick
WESTMAN ATELIER

Szczerze mówiąc, nie zwróciłam na niego uwagi (nie używam wielu produktów do makijażu), dopóki nie trafiłam pod pędzel Amy Prior, makijażystki Westman Atelier. Okazało się, że do mojej karnacji i jasnych oczu pasują chłodne odcienie, jak Petal — idealny; sam sztyft bajecznie prosty w użyciu.

 

Zdjęcia: Archiwum prywatne

PODZIEL SIĘ