Bohemia świeca zapachowa

Kod produktu: BYR - Bohemia świeca zapachowa
189,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Łatwo rozpoznawalny, orientalny akord to zaproszenie w podróż po krajach bliskiego wschodu. Radosna karawana, wraz z połyskliwymi żywicami i ich aromatami, jest ciągle w ruchu. Powstaje miszmasz zapachów, gdzie opoponaks łączy się z rumem, geranium z rozmarynem i labdamum, a wanilia z drzewem sandałowym i mchem dębowym. Sztuka życia bez stałych reguł i celebrowanie każdego dnia nadają jednak tej kompozycji głęboki sens. 

Każda świeczka Byredo ma unikalny zapach, stworzony dla domu. Świeczki są wytwarzane ręcznie we Francji z użyciem knotów bawełnianych, a flakony powstają z dmuchanego szkła.

Nuty Zapachowe
Głowa

opoponaks, rum

Serce

geranium, czystek labdanum, rozmaryn

Baza

mech, drzewo sandałowe, wanilia

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Bohemia

Wanilia i drzewo sandałowe to dość popularne połączenie zapachów, w którym zrównoważone są nuty dymne i słodkie. Ale o tej świecy można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że pachnie zwyczajnie. Dlatego jeśli dostaliście ją w prezencie i chcecie ją komuś oddać, lepiej tego nie róbcie. Ta zasada dotyczy zresztą każdego innego produktu Byredo.

Amy Brewster, Elle UK

#Galilu