Ciel Immobile woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna, drewna suche
Kod produktu: PHA-cielimmobile
455,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Delos, święta wyspa boga Apollina, przeżywała szczytowy okres rozkwitu gospodarczego i kulturalnego w VI w. p.n.e. Obecnie, niezamieszkała od wieków, Delos jest jałowym skrawkiem lądu, strzeżonym przez słynne lwice, wykute w naksyjskim marmurze. Roślinność jest tu mało zróżnicowana. Odwiedzający, który wyląduje na wyspie, od razu zwróci uwagę na unikalny zapach kwiatów kaparów, rosnących u podnóży drzewek figowych i panujących niepodzielnie wśród skał. Tutaj czas stoi w miejscu, zastygły na tle lazurowego nieba, jak gdyby ktoś skrępował go ogrzanymi w południowym słońcu rzemieniami.
Nuty Zapachowe
Głowa

kwiaty kaparów

Serce

drzewo figowe, figa

Baza

skóra, mineralne nuty

O marce Phaedon

 

 

Dom perfumeryjny założony przez dwóch paryskich estetów i wielbicieli kultury antycznej — Phaedon to francuska wersja imienia Fedon, który był filozofem i uczniem Sokratesa. Pracują dla nich najsłynniejsi perfumiarze z całego świata, kreując wody toaletowe, wysoko skoncentrowane wody perfumowane (30% esencji), zapachy do wnętrz i świece.

Najbardziej znanym zapachem marki jest Tabac Rouge, czyli słodki tytoń, który podbił serca (i nosy) wielu fanów niszowych perfum.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu