Coeur de Noir woda perfumowana 50ml

Grupa olfaktoryczna: drewna suche, drzewno-ambrowa
Kod produktu: BF002
595,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Here we consider the relationship between the sea and the art it has inspired.

Pen and ink drawings of yachts, old libraries of nautical fiction and tattoos are all referenced here in this warm, dark fragrance. Accords of Black Ink dominate; west Indian spiced rum; papers lost and found; the familiar dry accords of leather bound books balanced with warm enigmatic notes of vanilla pipe tobacco. All finely based around a dark heart of birch tar and labdanum.

Składniki

Top: Rum, Ginger, Ink
Heart: Paper, leather, vanilla
Base: Birch Tar

Nuty Zapachowe
Głowa

rum, imbir, atrament

Serce

papier, skóra, wanilia

Baza

drzewo cedrowe, tytoń, dziegieć brzozowy

O marce Beaufort

 

Markę stworzył muzyk i pisarz Leo Crabtree, który przez całe życie fascynował się zapachami oraz ciemną stroną historii Wielkiej Brytanii. Te dwa nurty stanowią siłę napędową całej kolekcji. Jak sam mówi: „Morze, jego tradycje i przesądy oraz związany z nim styl życia — to wszystko jest częścią mnie. Nazwa pochodzi od stworzonej w 1805 roku skali siły wiatru i stanowi strukturę, w obrębie której staramy wyrażać się jako marka”.


Zapachy Beaufort  powstają  w ścisłej współpracy z najwybitniejszymi brytyjskimi perfumiarzami i mają odzwierciedlać narodową podświadomość zbiorową. I tak na przykład Iron Duke powstał na cześć Arthura Wellesleya — księcia Wellingtona, jeźdźca, żołnierza, polityka i zapalonego miłośnika krawiectwa. Zbudowano go na nutach skóry, tytoniu, rumu oraz… prochu strzelniczego.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Coeur de Noir

Dla mnie Coeur de Noir pachnie delikatnie dymną, ziołową lawendą, ale najwyraźniej składa się głównie z nut „czarnego atramentu; książek oprawionych w skórę; zgubionych i odnalezionych papierów, dziegciu brzozowego, tytoniu waniliowego, labdanum i korzennego rumu z Indii Zachodnich” i odkrywa związek między żeglarstwem a przygodami, które je inspirują.

The Black Narcissus

#Galilu