Nowość

Ex Voto woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kadzidlana
Kod produktu: WNB-EX VOTO
769,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

W ciszy świętych kamiennych ścian i gładkich marmurowych podłóg migoczące świece ołtarzowe emanują nutami wosku, popiołu i schłodzonego kadzidła. 

Nuty Zapachowe

różowy pieprz, mastyks, rumianek rzymski, popiół z olibanum, gałka muszkatołowa, słodka koniczyna, drzewo gwajakowe, ambra

O marce WienerBlut

 

 

W 1873 roku, w roku, w którym Wiedeń był gospodarzem 5. Targów Światowych, po raz pierwszy ukuto termin „Wiener Blut”. Co dosłownie oznacza wiedeńską krew, ale to wyrażenie opisuje szczególną postawę wiedeńczyków, ukształtowaną przez unikalne tło kulturowe i różnorodne pochodzenie etniczne austro-węgierskiej metropolii z końca XIX wieku. 

Popularne formuły i mody z tego okresu nadal inspirują kreacje marki WienerBlut. 

Początkowo zapachy marki WienerBlut opierały się na dekonstrukcji i przebudowie tak zwanych Taschentuch-Parfums. Pierwszy produkt został wprowadzony na rynek w legendarnym paryskim concept-storze Colette. Dziś produkty WienerBlut znajdują się w ofercie wybitnych sprzedawców detalicznych na całym świecie. 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Więcej o marce WienerBlut

Wierzymy, że wspaniałe zapachy są jak cenne sekrety, dające największą przyjemność tym, którzy ich używają. Nasze formuły są tworzone tak, aby szeptać, a nie krzyczeć. Wsłuchaj się uważnie w historie, które opowiadają. Uwielbiamy złożoność i magię naturalnych surowców i hojnie z nich korzystamy. 

Wierzymy, że luksus jest wynikiem rzemieślniczego doświadczenia, najlepszych materiałów i ponadczasowego designu. Każde perfumy WienerBlut wymagają dużej ilości starannej pracy ręcznej. Nasze flakony są produkowane specjalnie dla nas w małej, europejskiej manufakturze. Ze względu na ręczne wykończenie, każdy egzemplarz urzeka indywidualnymi nieregularnościami. Każdy flakon jest ręcznie etykietowany.  

#Galilu