Gershwin woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna, cytrusowa
Kod produktu: MC-gershwin
169,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Gershwin to oda do lasów, kwiatów i dźwięków, do muzyki z różnych kontynentów, którą można usłyszeć tylko podróżując na koniec świata; oda do ducha wolności i do naszej planety Ziemi – naszego domu. Gershwin jest kompozycją cytrusów i rzadkich kadzideł. To rozwibrowane słońce Sycylii i dźwięki bluesa z Memphis, zapach sykomory wtapiający się w odgłosy nocy. Włoskie owoce cytrusowe stanowią serce zapachu Gershwin. Naturalne esencje pochodzą z wyselekcjonowanej kolekcji braci Capua z Sycylii – rodzina od 120 lat słynie z produkcji najczystszych, naturalnych olejków eterycznych. Dobry zapach, to taki, który dobrze działa na osobę, która go stosuje. Dlatego tak ważne jest, aby korzystać tylko z najczystszych, naturalnych składników, wytworzonych w poszanowaniu dla środowiska naturalnego, bez stosowania pestycydów, bez modyfikacji genetycznych i chemikaliów.
Nuty Zapachowe
Głowa

cytryna zimowa, cytryna sycylijska, gorzka pomarańcza, grejpfrut, czarny pieprz

Serce

jawor, wodne kwiaty

Baza

goździki, drzewo sandałowe, kadzidło

O marce Maria Candida Gentile

 

 

Maria Candida ukończyła prestiżową szkołę dla perfumiarzy w Grasse. Bliska jest jej filozofia slow factory, a w swoich kompozycjach używa wyłącznie najlepszych naturalnych surowców, często pochodzących z małych, ekologicznych upraw. Tworzy zapachy szczere, “pod siebie”, w kontrze do głównego nurtu. Każdy opowiada inną historię.

“Moje pierwsze wspomnienie związane jest z różami z rodzinnego ogrodu. Kiedy kwitły, zbierałam płatki i przygotowywałam własną wodę różaną, którą potem przelewałam we flakony i obdarowywałam rodzinę. Kiedy dorosłam, stało się dla mnie jasne, że tworzenie zapachów to pasja mojego życia. Uważam, że dobry zapach to taki, który dobrze działa na osobę, która go używa. Taki efekt można osiągnąć wyłącznie dzięki naturalnym esencjom, które przemawiają do naszego ciała i umysłu, i które instynktownie kochamy” — mówi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Gershwin

Wydaje się, że Gershwin ma w sobie wiele z zapachu Exultat - cytrusy i kadzidło odgrywają w nim ważną rolę. Tym razem jednak nie ma tu fiołka, Madame Gentile stawia na bardziej drzewną kompozycję złożoną z jaworu i drzewa sandałowego. Gershwin to ładny zapach i dla kogoś, kto uzna Exultat za zbyt ekstrawertyczny, da się uwieść Gershwinowi, jego bardziej łagodnemu, młodszemu bratu.

Mark Behnke, Ca Fleure Bon

#Galilu