Kitrea woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: cytrusowa
Kod produktu: MC-kitrea
169,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Morska bryza i cytrusy zjednoczone w jednym, idealnie harmonijnym zapachu. Kitrea przywodzi na myśl egzotyczną wyspę pachnącą cytrusami, gorące słońce, które odbija się w aromatycznych skórach owoców oraz wiatr, który niesie lekko słonawe orzeźwienie. Zapach jest połączeniem morskiej wolności i południowego apetytu na życie.
Nuty Zapachowe
Głowa

miód, bergamotka, zimowa cytryna

Serce

świeże owoce

Baza

szara ambra

O marce Maria Candida Gentile

 

 

Maria Candida ukończyła prestiżową szkołę dla perfumiarzy w Grasse. Bliska jest jej filozofia slow factory, a w swoich kompozycjach używa wyłącznie najlepszych naturalnych surowców, często pochodzących z małych, ekologicznych upraw. Tworzy zapachy szczere, “pod siebie”, w kontrze do głównego nurtu. Każdy opowiada inną historię.

“Moje pierwsze wspomnienie związane jest z różami z rodzinnego ogrodu. Kiedy kwitły, zbierałam płatki i przygotowywałam własną wodę różaną, którą potem przelewałam we flakony i obdarowywałam rodzinę. Kiedy dorosłam, stało się dla mnie jasne, że tworzenie zapachów to pasja mojego życia. Uważam, że dobry zapach to taki, który dobrze działa na osobę, która go używa. Taki efekt można osiągnąć wyłącznie dzięki naturalnym esencjom, które przemawiają do naszego ciała i umysłu, i które instynktownie kochamy” — mówi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Kitrea

Kitrea otwiera się błyskotliwymi nutami cytryny i bergamotki, które miękko osiadają na fundamencie z miodu i wosku pszczelego. Balsamiczne zabarwienie stanowi doskonały punkt wyjścia dla wodnej bazy pani Gentile. Podobnie jak w przypadku Finesterre, zręczne połączenie z morskim akordem nadaje Kitrei wykończenie pachnące morską bryzą. Kitrea to udane połączenie cytrusów i oceanu zamknięta w plastrze miodu.

Mark Behnke, Colognoisseur

#Galilu