Leuco woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: MC-leuco
169,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Leucò to perfumiarski zapis odkrywania białego kwiatu tuberozy. Tuberoza rozkwita tylko w nocy, roztaczając hipnotyczną, głęboko poruszającą woń. Zmysłowy i niepokorny kwiatowy aromat połączony został w Leucò z kadzidłem. Splecione ze sobą nuty tworzą fascynującą opowieść o wielu odcieniach świata natury i świata duchowości.
Nuty Zapachowe
Głowa

miód, czystek, bergamotka

Serce

tuberoza (absolut), akord lilii

Baza

benzoina, pieprz

O marce Maria Candida Gentile

 

 

Maria Candida ukończyła prestiżową szkołę dla perfumiarzy w Grasse. Bliska jest jej filozofia slow factory, a w swoich kompozycjach używa wyłącznie najlepszych naturalnych surowców, często pochodzących z małych, ekologicznych upraw. Tworzy zapachy szczere, “pod siebie”, w kontrze do głównego nurtu. Każdy opowiada inną historię.

“Moje pierwsze wspomnienie związane jest z różami z rodzinnego ogrodu. Kiedy kwitły, zbierałam płatki i przygotowywałam własną wodę różaną, którą potem przelewałam we flakony i obdarowywałam rodzinę. Kiedy dorosłam, stało się dla mnie jasne, że tworzenie zapachów to pasja mojego życia. Uważam, że dobry zapach to taki, który dobrze działa na osobę, która go używa. Taki efekt można osiągnąć wyłącznie dzięki naturalnym esencjom, które przemawiają do naszego ciała i umysłu, i które instynktownie kochamy” — mówi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Leuco

Otwarcie skojarzyło mi się z otwartym słoiczkiem miodu pozostawionym obok puderniczki. Nuta tuberozy zaczyna się z tym mieszać i robi to genialnie. Często, gdy zaczynam czuć aromat tuberozy, przygotowuję się na to, że zdominuje wszystko. To samo poczułem, kiedy po raz pierwszy powąchałem Leuco, ale tutaj tuberoza nigdy nie staje się wszechogarniającą kwiatową nutą. Zamiast tego francuski wosk pszczeli uszlachetnia ją i zmienia w lśniącą, białą nutę kwiatową.

Mark Behnke, Colognoisseur

#Galilu